Twoje IP: 54.81.166.154

XIV Szkolna Olimpiada Sportowa 02-06-2017
1 czerwca na Stadionie KS "Beskid" im. R. Kukucza odbyła się XIV Szkolna Olimpiada Sportowa, zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego: pana Piotra Piotrowskiego, pana Łukasza Zgodę, pana Korneliusza Rakusa i panią Iwonę Czakon-Kobus. Po barwnym pochodzie wokół płyty boiska najlepsi sportowcy szkoły zapalili symboliczny znicz olimpijski. Odśpiewaliśmy hymn szkoły i z klatek wyleciały gołębie - symbol pokoju. W imieniu sędziów oraz zawodników zostały złożone przysięgi rywalizacji w duchu "fair play". Po oficjalnym otwarciu imprezy przez panią dyrektor uczniowie klas 1-6 wzięli udział w konkurencjach: biegach na 30m, 60m, 100m, 200m, 600m, 1000m; skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, strzale piłką do bramki, rzucie piłką do kosza, biegu na szczudłach. Na trybunach w roli oddanych kibiców zgromadzili się rodzice i rodzeństwo. Atmosfera przepełniona była radością, widoczną zwłaszcza na twarzach zdobywców pamiątkowych dyplomów.
Dodał: Agnieszka Krysta komentarze (0)