Twoje IP: 54.80.89.146

VII Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II 21-05-2017
W piątek 19 maja w naszej szkole odbył się VII Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II. Do rywalizacji stanęło 5 skoczowskich szkół, reprezentowanych przez czteroosobowe drużyny. Poczynania uczestników konkursu oceniało jury: pani Anna Stefaniak-Bacza, ksiądz Stanisław Lipowski i ksiądz proboszcz Witold Grzomba.
Uczniowie przygotowali m. in. projekt nowego herbu Skoczowa, upamiętniający pobyt Jana Pawła II w naszym mieście, prezentowali piosenki ułożone na melodię "Barki", sprawdzali swoją wiedzę, ale też świetnie się bawili. Oto wyniki:
I miejsce - SP-3 (drużynę przygotowała pani Elżbieta Olenycz)
II miejsce - SP w Pierśćcu
III miejsce - SP-1 w Skoczowie
Konkurs powstaje przy wsparciu pani dyrektor, a organizatorkami są katechetki Katarzyna Chrobok i Katarzyna Czujak oraz polonistka pani Izabela Steciuk.
Dodał: Izabela Steciuk komentarze (0)