Twoje IP: 54.80.89.146

V Konkurs Piosenki Angielskiej "Let's sing in English" rozstrzygnięty 06-05-2017
26 kwietnia odbył się już V Konkurs Piosenki Angielskiej pt. "Let's sing in English". Wzięło w nim udział ponad trzydzieścioro uczestników z klas 1-6, w tym siedem duetów i dwa tercety. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie wybranej przez siebie piosenki w wersji anglojęzycznej. Popisy wokalne oceniało jury w składzie: mgr Elżbieta Olenycz, mgr Joanna Machej i mgr Sławomir Chmiel.
W kategorii soliści klas 1-3 zwyciężyli:
I miejsce - Kinga Knapik kl. 3b
II miejsce - Julia Kaczmarczyk kl. 3a
III miejsce - Martyna Zagórny kl. 2a
III miejsce - Fabian Kaczmarczyk kl. 3a
Wyróżnienia w kat. soliści klas 1-3 otrzymali Łucja Klimurczyk kl. 3b, Kamila Michalak kl.3d, Amelia Więzik kl. 2c.
W kategorii duety klas 1-3:
I miejsce - Milena Skiba oraz Maja Niedziółko kl. 2d
I miejsce - Lena Janikowska oraz Zuzanna Staniszewska kl.3d
III miejsce - Nadia Niewada oraz Kinga Mysior kl. 2d
Przyznano wyróżnienie w kat. kl. 1-3 dla tercetu z klasy 2d w składzie: Kacper Bura, Eryk Stefaniak, Olaf Gesing.
W kategorii soliści klas 4-6:
I miejsce - Magdalena Uszyńska kl. 4b
W kategorii duety klas 4-6:
I miejsce - Julia Buda oraz Kamila Kurzok kl. 6a
Wyróżnienie w kategorii klas 4-6 otrzymał tercet w składzie Zofia Naglik, Sonia Czyż, Weronika Gawlik z kl. 5c.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i dziękujemy za liczny udział! smile
Dodał: Joanna Machej komentarze (0)