Twoje IP: 54.80.89.146

Magiczny Koncert Młodych Talentów 07-04-2017
6 i 7 kwietnia po raz trzynasty odbył się w naszej szkole Koncert Młodych Talentów, podczas którego wystąpili uczniowie uzdolnieni muzycznie - instrumentaliści, wokaliści i tancerze. Mix piosenek nie tylko o pogodzie wspaniale wykonał zespół "Do-re-mi", śpiewali też uczniowie uczęszczający na zajęcia języka niemieckiego. Zaczarowane dźwięki wydobywały się z gitary, keyboardu, wiolonczeli, skrzypiec i fletu. A na koniec zespół "Merlin" brawurowo zatańczył w rytm piosenek Michaela Jacksona. Autorami tak bogatego wachlarza doznań artystycznych byli nauczyciele: pan Sławomir Chmiel, pani Daria Kur i pani Izabela Machej.
Dodał: Agnieszka Krysta komentarze (0)