Twoje IP: 23.20.132.227

Pływacy dali czadu! 05-03-2017
W czwartek 2 marca 2017r. w obiektach Krytej Pływalni "Delfin" odbyły się Gminne Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych. Nasza drużyna wywalczyła w kapitalny sposób pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców.
Skład: Julia Buda 6a, Emilia Stanula 6a, Natalia Mysior 5a, Paulina Szczotka 5a, Nadia Czyż 4a, Weronika Kleczyńska 4a, Małgorzata Gorgosz 3c, Lena Janikowska 3d, Kacper Lupa 6a, Arkadiusz Liszka 6a, Piotr Klimurczyk 5a, Igor Greń 5a, Łukasz Gorgosz 4a, Filip Forszt 4a, Kacper Bury 2d, Mikołaj Szostak 2c.
Gratulujemy i życzymy udanego startu w zawodach powiatowych 13 marca br.
Dodała: Piotr Piotrowski komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: