Twoje IP: 54.80.89.146

"Trójka" zaprasza! 28-02-2017
O tym, jak gościnnie i serdecznie może być w szkole, przekonali się wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia na Dni Otwarte w naszej szkole.
Na gości – przyszłych uczniów i ich opiekunów - czekały liczne atrakcje. Po oficjalnym przywitaniu przez Panią dyrektor Małgorzatę Jasionowicz, która przedstawiła bogatą ofertę placówki w zakresie działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej, nastąpił radosny występ. Popis swoich umiejętności zaprezentowali uczniowie uczęszczający na zajęcia szkolnego zespołu wokalnego „Do-re-mi” oraz tanecznego „Merlin”.
Następnie wszyscy zainteresowani mogli zwiedzić budynek szkolny i obejrzeć zajęcia pokazowe przygotowane przez nauczycieli na terenie całej placówki: ruchowe, szachowe, taneczne, plastyczne, matematyczne, komputerowe, muzyczne, przyrodnicze, historyczne, socjoterapeutyczne, językowe, logopedyczne, warsztatowe, gry i zabawy dydaktyczne oraz wiele innych.
Mamy nadzieję, że to bliskie spotkanie z przyjazną szkołą zachęci przedszkolaki do odważnego przekroczenia progu naszej „Trójki”.
Dodał: Agnieszka Krysta komentarze (0)