Twoje IP: 54.80.89.146

III Gminny Konkurs Recytatorski w roku jubileuszu Skoczowa 23-02-2017
23 lutego odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski, którego tematem była twórczość poetów naszej małej ojczyzny. W roku jubileuszu 750-lecia Skoczowa razem z uczestnikami, uczniami klas 4 - 6 ze szkół podstawowych naszej gminy, podążaliśmy śladami artystów mieszkających na naszym terenie, poznawaliśmy ich wrażliwość i sposób patrzenia na rzeczy bliskie nam na co dzień. Wspaniale się złożyło, że poeci związani ze Skoczowem i jego okolicami byli jednocześnie jurorami oraz autorami deklamowanych utworów.
Po burzliwych naradach jury, w składzie pani Maria Broda, pani Maria Ostrowska-Giemza i pan Kazimierz Józef Węgrzyn, wyłoniło laureatów, którymi zostali:
Dominika Kuczera ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu – I miejsce
Julia Buda ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie – II miejsce :)
Paweł Szafraniec ze Szkoły Podstawowej w Ochabach – III miejsce
Konkurs zorganizowały nauczycielki języka polskiego – pani Izabela Steciuk i pani Agnieszka Krysta.
Do zobaczenia za rok!
Dodał: Agnieszka Krysta komentarze (0)