Twoje IP: 54.80.89.146

Nasi wspaniali recytatorzy 03-11-2016
3 listopada odbył się szkolny konkurs recytatorski, którego tematyką była twórczość poetów naszej małej ojczyzny. W konkursie wzięła udział liczna gromadka recytatorów - 23 uczniów z klas 4, 5 i 6, którzy wspaniale zaprezentowali poezję związaną przede wszystkim z pięknem Śląska Cieszyńskiego i Beskidów. A oto wyniki konkursu: I miejsce - Maciej Birowski z kl. 4a, II miejsce - Emilia Kuboszek z kl. 5b, III miejsce - Julia Buda z kl. 6a i Natalia Przybyła z kl.6b, wyróżnienie - Maja Kalita z kl. 4c. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas reprezentowania "Trójki" w III Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 1 grudnia w naszej szkole!
Dodał: Agnieszka Krysta komentarze (0)