Twoje IP: 54.80.89.146

"Kwieciste Gwiazdy" zatańczyły dla nas 13-09-2016
13 września wystąpili w auli naszej szkoły niezwykle utalentowani młodzi artyści z Ukrainy. Grupę taneczną tworzą wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka z miejscowości Kiwercy na Wołyniu.
Prezentowany przez nich program obejmował różnorodne układy taneczne: tańce ludowe, balet klasyczny, tańce współczesne, towarzyskie, etiudy taneczne. Ogromną atrakcją, oprócz kunsztu młodych tancerzy, były piękne kolorowe stroje dopasowane do każdej choreografii. Stroje te są szyte i opracowywane we własnym zakresie przez tańczących artystów i ich opiekunów (choreografów i kostiumologów). Występy Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy” wzbudziły wielkie emocje wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Gorące brawa towarzyszące zespołowi po każdym występie były świadectwem naszego uznania i podziwu.
Dodał: Agnieszka Krysta komentarze (0)