Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Podręczniki Zebrania i konsultacje
Wakacje już za: 29 dni.
Twoje IP: 54.81.0.22

O walce aniołów z diabłami... 27-12-2017
22 grudnia był wyjątkowy i niezwykle uroczysty – inny niż każdy dzień roku szkolnego w murach naszej „Trójki”. Na szkolnych korytarzach panował radosny gwar. Bożonarodzeniową atmosferę dopełniły jasełka. Młodzi aktorzy wcielili się w postaci aniołów i diabłów, ukazując walkę o ludzkie dusze. Przyczynami zmagań sił anielskich i diabelskich były dobro na ziemi oraz wszechobecna miłość, a także ich ucieleśnienie w postaci nowonarodzonego Zbawiciela. Ostatecznie uczniowie „zaprowadzili” nas do Betlejem, gdzie razem z aniołami, Maryją i Józefem mogliśmy adorować Dzieciątko w żłobie, wspólnie śpiewając kolędy, które wyrażały naszą bożonarodzeniową radość.
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: