Wakacje już za: 246 dni.
Twoje IP: 54.81.178.153

Jesteś świadomy - jesteś bezpieczny! 20-09-2017
„Jesteś świadomy – jesteś bezpieczny” – pod takim hasłem Straż Miejska zachęcała do udziału w I Skoczowskim Dniu Profilaktyki i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia zaproszonych gości. Zaproszenie przyjęli m.in. nasi uczniowie i nauczyciele, którzy 20 września w sali widowiskowej „Pod Pegazem” uczestniczyli w spotkaniu z Anną Marią Wesołowską. Łódzka sędzia, autorka cyklu felietonów skierowanych do młodzieży na temat prawa, udzieliła kilku praktycznych porad oraz pokazała niebezpieczne, niezgodne z prawem zachowania, które mają ogromne konsekwencje, często nieuświadomione. Prelegentka zachęciła młodych ludzi do podjęcia już teraz odpowiednich kroków, by zadbać o szczęśliwe życie dorosłe, wskazując wielkie pokłady dobra, które noszą w sobie i którymi trzeba dzielić się z innymi, zwłaszcza gdy dzieje się im krzywda.
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: