Wakacje już za: 246 dni.
Twoje IP: 54.81.178.153

Witaj, szkoło! 06-09-2017
4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klasy 6a pod opieką wychowawczyni, pani Agnieszki Krysty, przygotowali program artystyczny, który uświadomił nam, że definitywnie minął czas wakacyjnych przygód, nadeszła jesień, a wraz z nią pora na naukę.
Podczas akademii szczególnie serdecznie przywitaliśmy pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Dyrektor szkoły, pani Małgorzata Jasionowicz, życzyła im powodzenia w codziennym podejmowaniu obowiązków.
Przed nami nowy rok szkolny, niosący wiele zmian. Zachętą do nauki i pracy niech dla wszystkich będą słowa piosenki śpiewanej podczas akademii: „Szkoła, nasza kochana szkoła już z daleka nas woła, gdyż życzliwych ludzi spotykamy tu. To w niej łatwo się odnajdziecie, przyjaźń, miłość znajdziecie, więc nie czekaj, do nas przyłącz się już!”

Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: