Twoje IP: 54.166.199.43

Najlepsze są wakacje! 27-06-2017
„Każdy z was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje…” – tymi słowami 23 czerwca w auli naszej szkoły rozpoczęła się akademia uroczyście kończąca rok szkolny 2016/2017. Program przygotowała klasa 5c z wychowawcą – panem Sławomirem Chmielem. Uczniowie w zabawny sposób opowiedzieli historię przygotowywania przedstawienia na zakończenie roku szkolnego, obdarowując nas ogromnym „bukietem” różnorodnych przeróbek wakacyjnych przebojów.
Następnie pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz wręczyła 52 świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczennicom oraz uczniom klas czwartych, piątych i szóstych.
Ważnym momentem podczas akademii było uroczyste przekazanie pieniędzy na rzecz Hospicjum „Otwarte Drzwi”. Naszymi gośćmi była pani prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych - Wioletta Staniek oraz pan prezes Stowarzyszenia „Musica Sacra” - Andrzej Bacza. Podczas mijającego roku na terenie naszej szkoły podejmowane były liczne akcje, z których dochód w wysokości 8.000 złotych został podarowany budowanemu w Skoczowie stacjonarnemu hospicjum.
Kończąc akademię pani dyrektor życzyła wszystkim wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku oraz nabrania sił do dalszej nauki i pracy w murach naszej szkoły.
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: