Twoje IP: 54.166.199.43

Nasi stypendyści 27-06-2017
W ostatnim tygodniu roku szkolnego zostały przyznane stypendia dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, zachowaniu oraz osiągnęli znaczące sukcesy sportowe. A są to: Mateusz Myrmus z kl. 4a (średnia 5,75 i sukcesy szachowe), Natalia Przybyła z kl. 6b (średnia 5,69), Nikola Soroczyńska z kl. 4a (średnia 5,64), Julia Buda z kl. 6a (średnia 5,54), Anna Niemczyk z kl. 4b (średnia 5,42), Klaudia Gruszczyk z kl. 4b (średnia 5,33), Jan Niemczyk z kl. 5a (średnia 5,31), Arkadiusz Liszka z kl. 6a (średnia 5,31), Magdalena Uszyńska z kl. 4b (średnia 5,25), Kamil Zwardoń z kl. 5c (średnia 5,23), Gabriela Kłobuch z kl. 4c (średnia 5,2), Julia Heczko z kl. 4b (średnia 5,17), Zofia Naglik z kl. 5c (średnia 5,15), Mikołaj Grzybek z kl. 4a (średnia 5,0 i sukcesy szachowe), Mateusz Gabzdyl z kl. 6c (sukcesy szachowe).
Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy! biggrin
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: