Twoje IP: 54.81.46.194

Z Janem Pawłem II aż po krańce ziemi 18-05-2017
Jan Paweł II stał się 17 maja przyczyną uroczystego i radosnego „zamieszania” w naszej szkole. Po raz dwunasty obchodziliśmy bowiem Dzień Patrona – największe święto szkoły, podczas którego każdego roku odkrywamy najwspanialsze karty z historii życia i pontyfikatu tego wielkiego Polaka.
Motywem przewodnim akademii było hasło: „Z gniazda orłów aż po krańce ziemi”, a przygotowała ją klasa 3b pod opieką wychowawczyni – pani Teresy Koniewskiej. Młodzi artyści uświadomili nam, że też jesteśmy z „pokolenia orłów”. Mogliśmy tylko odpowiedzieć słowami hymnu Rodziny Szkół Jana Pawła II: ”My, Jana Pawła uczniowie, słowa Ojca w czyn chcemy przemieniać, pomagać ludziom i wciąż pamiętać”!
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: