Twoje IP: 23.20.132.227

Drużyna BRD w finale powiatowym 27-03-2017
7 marca odbył się kolejny konkurs – 40 Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Konkurs odbywał się na szczeblu miejsko- gminnym. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Julia Buda z 6a, Sonia Czyż z 5c, Piotr Klimurczyk z 5a oraz Kacper Juroszek z 5a. Uczniowie mieli do napisania test dotyczący przepisów ruchu drogowego, a następnie do przejechania bardzo trudny tor przeszkód. Nasza drużyna zajęła I miejsce w gminie.
Opiekę nad uczniami biorącymi udział w konkursie pełni mgr inż. Bożena Dedio.
21 marca zakończyły się eliminacje międzyszkolne do Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w powiecie cieszyńskim. Do udziału przystąpiły aż 34 drużyny ze szkół podstawowych i 16 z gimnazjów. Nasza "Trójka" zajęła 5. miejsce, co dało nam awans do finału powiatowego!
8 kwietnia trzymamy kciuki za naszą wspaniałą drużynę! POWODZENIA!
Dodała: Lucyna Michenko komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: