Twoje IP: 54.161.79.96

Z historią i tradycjami za pan brat 08-12-2016
29 listopada odbył się szkolny konkurs historyczny z okazji 1050-lecia chrztu Polski dla klas piątych i szóstych. W konkursie wzięło udział dwadzieścioro troje uczniów. A oto wyniki:
I miejsce - Jan Malik z kl. 5a
II miejsce - Emilia Stanula z kl. 6a
III miejsce - Dominik Kołacz z kl. 5a
wyróżnienia - Roksana Gałązka z kl. 6c i Igor Greń z kl. 5a
Ponadto dobry wynik w konkursie osiągnęli: Maciej Bąk, Dominika Adamek, Jan Niemczyk, Kornelia Mojeścik oraz Gracjan Rogacz.
Wszystkim laureatom uroczyście wręczono dyplomy oraz nagrody.
Natomiast 6 grudnia naszą szkołę odwiedziła pani Janina Motylewska, która przedstawiła uczniom tradycje bożonarodzeniowe Śląska Cieszyńskiego od świętego Mikołaja do Święta Trzech Króli.
Konkurs i spotkanie ze znaną gawędziarką przygotowała nauczycielka historii - pani Natalia Gabryś.
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: