Twoje IP: 54.161.79.96

Pasowanie pierwszoklasistów i Dzień Edukacji Narodowej 16-10-2016
Co roku 14 października w naszej szkole odbywa się uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II poprzez pasowanie symbolicznym ołówkiem, którego dokonuje pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz. Najpierw jednak uczniowie klas pierwszych „zdają egzamin" z gotowości szkolnej.
Ze względu na to, że uroczystość pasowania pierwszoklasistów przypadła w Dzień Edukacji Narodowej, Rada Samorządu Uczniowskiego przygotowała krótki, wesoły program poświęcony pedagogom. Uczniowie zaprezentowali kilka scenek ze szkolnego życia, które zabawnie zobrazowały, jak wymagający i trudny może być zawód nauczyciela. Wystąpił także zespół taneczny „Merlin" oraz zaśpiewał zespół wokalny „Do-re-mi”, w którym kilkoro uczniów pięknie wykonało partie solowe. W ten sposób nauczyciele otrzymali od uczniów w prezencie „bukiet" doznań artystycznych, którego przygotowaniem zajęli się: mgr Elżbieta Olenycz, mgr Daria Kur i mgr Sławomir Chmiel.
Dodała: Agnieszka Krysta komentarze (0)
Wprowadź kod z obrazka: