Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje
Wakacje już za: 191 dni.
Twoje IP: 23.22.136.56

Witaj, szkoło! 06-09-2017
4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klasy 6a pod opieką wychowawczyni, pani Agnieszki Krysty, przygotowali program artystyczny, który uświadomił nam, że definitywnie minął czas wakacyjnych przygód, nadeszła jesień, a wraz z nią pora na naukę.
Podczas akademii szczególnie serdecznie przywitaliśmy
Dodała: Agnieszka Krysta więcej ... | komentarze (0)
ZAKAZ WSTĘPU NA BOISKO SZKOLNE 25-08-2017
Ze względu na uszkodzenia ogrodzenia zagrażające bezpieczeństwu, boisko szkolne zostaje wyłączone z użytkowania. Zakaz wstępu obowiązuje do odwołania.
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 24-08-2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szk. 2017/2018 dla klas 1-7 odbędzie się dnia 4 września o godz. 9:00 w auli szkolnej.
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)

<< poprzednie 1 2 3 4 następne >>