Twoje IP: 54.156.54.104

Wybuchowa wycieczka 12-03-2017
8 i 9 marca część uczniów biorących udział w zajęciach z projektu unijnego:" Małe - wielkie odkrycia w szkole" odwiedziła Beskidzkie Centrum Nauki w Świnnej. Tam dzieci brały udział w pokazach oraz doświadczeniach, m.in. z wykorzystaniem ciekłego azotu. Było ciekawie i wybuchowo! ohmy Wspólnie też dały koncert na plastikowych rurkach, a w chwilach przerwy samodzielnie się bawiły i wykonywały doświadczenia. Zabawa była przednia. smile
Dodała: Aleksandra Para | komentarze (0)
Pływacy dali czadu! 05-03-2017
W czwartek 2 marca 2017r. w obiektach Krytej Pływalni "Delfin" odbyły się Gminne Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych. Nasza drużyna wywalczyła w kapitalny sposób pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców.
Skład: Julia Buda 6a, Emilia Stanula 6a, Natalia Mysior 5a, Paulina Szczotka 5a, Nadia Czyż 4a, Weronika Kleczyńska
Dodała: Piotr Piotrowski więcej ... | komentarze (0)
"Trójka" zaprasza! 28-02-2017
O tym, jak gościnnie i serdecznie może być w szkole, przekonali się wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia na Dni Otwarte w naszej szkole.
Na gości – przyszłych uczniów i ich opiekunów - czekały liczne atrakcje. Po oficjalnym przywitaniu przez Panią dyrektor Małgorzatę Jasionowicz, która przedstawiła bogatą ofertę placówki w zakresie działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej, nastąpił radosny występ. Popis swoich umiejętności
Dodała: Agnieszka Krysta więcej ... | komentarze (0)
III Gminny Konkurs Recytatorski w roku jubileuszu Skoczowa 23-02-2017
23 lutego odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski, którego tematem była twórczość poetów naszej małej ojczyzny. W roku jubileuszu 750-lecia Skoczowa razem z uczestnikami, uczniami klas 4 - 6 ze szkół podstawowych naszej gminy, podążaliśmy śladami artystów mieszkających na naszym terenie, poznawaliśmy ich wrażliwość i sposób patrzenia na rzeczy bliskie nam na co dzień. Wspaniale się złożyło, że poeci związani ze Skoczowem i jego okolicami byli jednocześnie jurorami oraz autorami deklamowanych utworów.
Po burzliwych naradach jury, w składzie pani Maria Broda, pani Maria Ostrowska-Giemza i pan Kazimierz Józef Węgrzyn, wyłoniło laureatów, którymi zostali:
Dominika Kuczera ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu – I miejsce
Julia Buda ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie – II miejsce :)
Paweł Szafraniec ze Szkoły Podstawowej w Ochabach – III miejsce
Konkurs zorganizowały nauczycielki języka polskiego – pani Izabela Steciuk i pani Agnieszka Krysta.
Do zobaczenia za rok!
Dodała: Agnieszka Krysta | komentarze (0)
Niezwykła lekcja przyrody 22-02-2017
22 lutego mieliśmy ogromną przyjemność gościć po raz kolejny w murach naszej szkoły Pana Andrzeja Pająka. Ten niesamowity człowiek przyjechał do nas w towarzystwie swoich pupili – gadów. Z niebywałym entuzjazmem i miłością opowiadał o swoich ulubieńcach, czym zahipnotyzował uczniów oraz nauczycieli.
Pan Andrzej mieszka w domu pełnym zwierząt. Organizuje pokazy z udziałem żywych okazów i potrafi o nich opowiadać w niezwykle
Dodała: Agnieszka Krysta więcej ... | komentarze (0)
III Zawody Narciarskie "O puchar Lolka" 19-02-2017
W piątek 17 lutego na stoku Klepki w Wiśle Malince odbyły się III Zawody Narciarskie "O puchar Lolka". Wzięło w nich udział 38 uczniów i 17 rodziców. Oto wyniki:
W kategorii dziewcząt 1 - 3:
I miejsce Antonina Rakus
II miejsce Sara Kamyczek
III miejsce Hanna Duda

W kategorii chłopców 1 - 3:
I miejsce Aleksander Machej
II miejsce Filip Noszka
III miejsce Olaf Gesing

W kategorii dziewcząt 4 - 6:
I miejsce Laura Gilman
II miejsce Kamila Gilman
III miejsce Weronika Gawlik

W kategorii chłopców 4 - 6:
I miejsce Igor Greń
II miejsce Szymon Ogiegło
III miejsce Kacper Birowski

W kategorii rodzinnej:
I miejsce Igor Greń z tatą
II i III miejsce Laura i Kamila Gilman z tatą
Dodała: Izabela Steciuk | komentarze (0)
VI "Skills Builder" już za nami! 17-02-2017
15 lutego już po raz szósty uczniowie klas 3-6 ze szkół podstawowych gminy Skoczów wzięli udział w konkursie języka angielskiego "Skills Builder". Zgłosiło się 42 uczestników, którzy jak co roku zmagali się z testem gramatycznym odpowiednim do swojej kategorii wiekowej.
W przerwie między rozwiązywaniem testu a ogłoszeniem wyników uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i mogli obejrzeć film dokumentalny w języku angielskim o królowej brytyjskiej Elżbiecie II.
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
klasy 3 - Artur Bukowczan SP Ochaby
klasy 4 - Wiktoria Stręk SP 1 Skoczów
klasy 5 - Wiktoria Czakon SP 8 Skoczów
klasy 6 - Tymoteusz Dadok SP 8 Skoczów
W klasyfikacji generalnej szkół zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Ochab.
Gratulujemy laureatom!
Dodała: Elżbieta Olenycz | komentarze (0)
Narciarze na start! - III Zawody Narciarskie o Puchar Lolka 10-02-2017
W piątek 17 lutego na stoku Klepki w Wiśle Malince odbędą się III Zawody Narciarskie o Puchar Lolka. Zapraszamy narciarzy, snowboardzistów z klas 1 - 6 oraz rodziców, którzy mogą startować w konkurencji rodzinnej wraz z dzieckiem!
Zapisy do poniedziałku u pani Izabeli Steciuk i pana Kornela Rakusa.
Dodała: Izabela Steciuk | komentarze (0)
Świąteczne życzenia 22-12-2016
"...Gdy za oknem noc ciemna i zimna,
W sercach miejcie światło i ciepło.

Gdy na szybach mróz maluje swoje kwiaty,
Serca zapełniajcie czerwienią Betlejemskiej Róży.

Gdy świat życzy Wam:
Oby wszystko zostało po staremu;

My życzymy:
Dodała: Wicedyrektor szkoły więcej ... | komentarze (0)
Akcja ZIMA 2017 21-12-2016
Osoby zainteresowane udziałem dziecka w zajęciach podczas ferii zimowych organizowanych w szkołach na terenie gminy Skoczów potrzebne informacje na ten temat znajdą na stronie ops.skoczow.pl
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)

<< poprzednie 1 2 3 4 5 następne >>