Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje
Wakacje już za: 191 dni.
Twoje IP: 23.22.136.56

Ortograficzny diament 12-10-2017
10 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Skoczowskim Dyktandzie "Diamentowa Ósemka" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Krystyny Bochenek.
W efekcie zmagań z zawiłościami ortograficznymi języka polskiego Igor Greń z klasy 6a zajął II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy! biggrin
Dodała: Agnieszka Krysta | komentarze (0)
Mistrzowie Gminy Skoczów 12-10-2017
11 października nasza drużyna szachowa zdobyła I miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Szachowym awansując do zawodów powiatowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dodała: Piotr Piotrowski więcej ... | komentarze (0)
Ćwiczenia ewakuacyjne 10-10-2017
10 października została przeprowadzona w naszej szkole próbna ewakuacja, w której wzięli udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie. Uczniowie pod opieką nauczycieli sprawnie i szybko opuścili sale lekcyjne, udając się do auli. Tam uczestniczyli w krótkim instruktażu przeciwpożarowym oraz mogli obejrzeć sprzęt specjalistyczny.
Dodała: Agnieszka Krysta | komentarze (0)
Biegowy sukces 07-10-2017
W piątek 6 października reprezentacja naszej szkoły odniosła duży sukces podczas Powiatowych Drużynowych Biegów Przełajowych w Cieszynie. Dziewczęta zajęły 3 miejsce, a chłopcy 1. Obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów rejonowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Powiadomienie o warunkach aerosanitarnych 06-10-2017
Prognoza zjawisk meteorologicznych - już nieaktualna
Dodała: Toras | komentarze (0)
WYGRANA!!! 02-10-2017
W dniu 2 października zostały rozegrane Gminne Zawody Mini Piłki Nożnej Chłopców. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze, dzięki czemu zajęła I miejsce i będzie reprezentować gminę w dalszych zawodach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Dodała: Łukasz Zgoda | komentarze (0)
"Trójka" na szlaku 30-09-2017
Jesienną tradycją naszej szkoły jest udział uczniów, nauczycieli oraz rodziców w rajdzie górskim, podczas którego zdobywamy wyznaczony szczyt w Beskidzie Śląskim, wspinając się różnymi szlakami. 29 września wędrowaliśmy na Soszów Wielki z Wisły Jawornika przez Przełęcz Beskidek. Mogliśmy, zgodnie ze słowami naszego Patrona, mieć nieograniczony kontakt z naturą. Tego dnia
Dodała: Agnieszka Krysta więcej ... | komentarze (0)
Spotkanie transgraniczne z Czechami 26-09-2017
W piątek 22 września w hali sportowej SOSiR odbyły się gry i zabawy rekreacyjne uczniów klasy 3a, 3c, 3e oraz gości z Czech. Osiemdziesięcioro dzieci startowało w 11 konkurencjach. Hasłem przewodnim imprezy było: "Wiosna, lato, jesień czy też zima, zdrowy człowiek formę trzyma". Po zawodach dzieci uczestniczyły w sportowej dyskotece. Część sportową spotkania zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego.
Jesteś świadomy - jesteś bezpieczny! 20-09-2017
„Jesteś świadomy – jesteś bezpieczny” – pod takim hasłem Straż Miejska zachęcała do udziału w I Skoczowskim Dniu Profilaktyki i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia zaproszonych gości. Zaproszenie przyjęli m.in. nasi uczniowie i nauczyciele, którzy 20 września w sali widowiskowej „Pod Pegazem” uczestniczyli w spotkaniu z Anną Marią Wesołowską. Łódzka sędzia, autorka cyklu
Dodała: Agnieszka Krysta więcej ... | komentarze (0)
Zwycięstwo!!! 20-09-2017
19 września br. nasi uczniowie brali udział w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsca kwalifikując się do zawodów powiatowych. Szczegóły w zakładce OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE już wkrótce. Gratulujemy!!!

<< poprzednie 1 2 3 4 następne >>