Wakacje już za: 243 dni.
Twoje IP: 54.158.238.108

"Trójka" na szlaku 30-09-2017
Jesienną tradycją naszej szkoły jest udział uczniów, nauczycieli oraz rodziców w rajdzie górskim, podczas którego zdobywamy wyznaczony szczyt w Beskidzie Śląskim, wspinając się różnymi szlakami. 29 września wędrowaliśmy na Soszów Wielki z Wisły Jawornika przez Przełęcz Beskidek. Mogliśmy, zgodnie ze słowami naszego Patrona, mieć nieograniczony kontakt z naturą. Tego dnia
Spotkanie transgraniczne z Czechami 26-09-2017
W piątek 22 września w hali sportowej SOSiR odbyły się gry i zabawy rekreacyjne uczniów klasy 3a, 3c, 3e oraz gości z Czech. Osiemdziesięcioro dzieci startowało w 11 konkurencjach. Hasłem przewodnim imprezy było: "Wiosna, lato, jesień czy też zima, zdrowy człowiek formę trzyma". Po zawodach dzieci uczestniczyły w sportowej dyskotece. Część sportową spotkania zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego.
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (0)
Jesteś świadomy - jesteś bezpieczny! 20-09-2017
„Jesteś świadomy – jesteś bezpieczny” – pod takim hasłem Straż Miejska zachęcała do udziału w I Skoczowskim Dniu Profilaktyki i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia zaproszonych gości. Zaproszenie przyjęli m.in. nasi uczniowie i nauczyciele, którzy 20 września w sali widowiskowej „Pod Pegazem” uczestniczyli w spotkaniu z Anną Marią Wesołowską. Łódzka sędzia, autorka cyklu
Zwycięstwo!!! 20-09-2017
19 września br. nasi uczniowie brali udział w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsca kwalifikując się do zawodów powiatowych. Szczegóły w zakładce OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE już wkrótce. Gratulujemy!!!
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (0)
Witaj, szkoło! 06-09-2017
4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klasy 6a pod opieką wychowawczyni, pani Agnieszki Krysty, przygotowali program artystyczny, który uświadomił nam, że definitywnie minął czas wakacyjnych przygód, nadeszła jesień, a wraz z nią pora na naukę.
Podczas akademii szczególnie serdecznie przywitaliśmy
ZAKAZ WSTĘPU NA BOISKO SZKOLNE 25-08-2017
Ze względu na uszkodzenia ogrodzenia zagrażające bezpieczeństwu, boisko szkolne zostaje wyłączone z użytkowania. Zakaz wstępu obowiązuje do odwołania.
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 24-08-2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szk. 2017/2018 dla klas 1-7 odbędzie się dnia 4 września o godz. 9:00 w auli szkolnej.
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)

<< poprzednie 1 2 następne >>