Wakacje już za: 242 dni.
Twoje IP: 54.166.203.76

Sprzątanie świata, czyli Skoczowa 18-10-2017
18 października klasy szóste i siódme wzięły udział w akcji "Sprzątanie świata". Uczniowie porządkowali tereny wałów nadwiślańskich i lasu na Dolnym Borze. Oby ta wspólna lekcja poszanowania przyrody promowała nieśmiecenie i zmniejszyła nasz negatywny wpływ na środowisko.
MISTRZOWIE POWIATU !!! 17-10-2017
17 października w Strumieniu odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody Szachowe. Nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do zawodów rejonowych (szczegóły wkrótce w zakładce OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - SZACHY). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów 16-10-2017
Święto Edukacji Narodowej zapisało się w tradycji naszej szkoły jako dzień pasowania pierwszoklasistów. 13 października był w tym roku niezwykle uroczysty dzięki obecności: burmistrza miasta – pana Mirosława Sitko, zastępcy burmistrza – pana Andrzeja Bubnickiego, przewodniczącej Komisji Kultury i Oświaty Rady Miejskiej Skoczowa - pani Marii Sobik oraz przewodniczącej Rady Rodziców – pani Aleksandry Jaworskiej-Uszyńskiej.
Uczniowie klas pierwszych musieli „zdać egzamin" z gotowości szkolnej i krótko mówiąc: wypadli znakomicie!
Dzień Nauczyciela na wesoło 12-10-2017
Akademia z okazji Dnia Nauczyciela, która odbyła się 12 października, na długo pozostanie w pamięci naszej społeczności szkolnej. Początek był jak zawsze uroczysty i pełen życzliwych słów pod adresem grona pedagogicznego. Jednak w pewnym momencie podniosły nastrój zastąpiła atmosfera wspaniałej zabawy. Inscenizacja "Rzepki" w wykonaniu nauczycieli, a w reżyserii pani Izabeli Steciuk, okazała się przebojem bez precedensu w historii naszej szkoły. Szaleństwo na widowni i rozlegające się salwy śmiechu zmotywują chyba tę grupę amatorów do kolejnych zadań aktorskich... smile
Ortograficzny diament 12-10-2017
10 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Skoczowskim Dyktandzie "Diamentowa Ósemka" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Krystyny Bochenek.
W efekcie zmagań z zawiłościami ortograficznymi języka polskiego Igor Greń z klasy 6a zajął II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy! biggrin
Mistrzowie Gminy Skoczów 12-10-2017
11 października nasza drużyna szachowa zdobyła I miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Szachowym awansując do zawodów powiatowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Ćwiczenia ewakuacyjne 10-10-2017
10 października została przeprowadzona w naszej szkole próbna ewakuacja, w której wzięli udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie. Uczniowie pod opieką nauczycieli sprawnie i szybko opuścili sale lekcyjne, udając się do auli. Tam uczestniczyli w krótkim instruktażu przeciwpożarowym oraz mogli obejrzeć sprzęt specjalistyczny.
Biegowy sukces 07-10-2017
W piątek 6 października reprezentacja naszej szkoły odniosła duży sukces podczas Powiatowych Drużynowych Biegów Przełajowych w Cieszynie. Dziewczęta zajęły 3 miejsce, a chłopcy 1. Obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów rejonowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Powiadomienie o warunkach aerosanitarnych 06-10-2017
Prognoza zjawisk meteorologicznych

Dodała: Toras | komentarze (0)
WYGRANA!!! 02-10-2017
W dniu 2 października zostały rozegrane Gminne Zawody Mini Piłki Nożnej Chłopców. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze, dzięki czemu zajęła I miejsce i będzie reprezentować gminę w dalszych zawodach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Dodała: Łukasz Zgoda | komentarze (0)

<< poprzednie 1 2 następne >>