Twoje IP: 54.166.199.43

Zakończenie roku szkolnego 19-06-2011
W środę 22 czerwca br. w auli szkolnej odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/ 2011. Uczniowie klas 1-6 wraz z wychowawcami spotkają się o godzinie 9:00 na uroczystej akademii, gdzie oprócz programu artystycznego, rozdane zostaną świadectwa z wyróżnieniem. Uczniowie pożegnają też swoich kolegów z klas szóstych, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w gimnazjum. Wszystkich uczniów naszej szkoły obowiązuje w tym dniu strój galowy. Zapraszamy serdecznie na uroczystość rodziców, szczególnie tegorocznych absolwentów.
Dodała: Dyrektor | komentarze (18)
Pokaz Montessori 04-06-2011
7 VI 2011 r. o godz. 16.00 w szkolnej auli odbędzie się Pokaz "Pomóż mi samemu odkrywać siebie i świat", który przygotowali uczniowie klasy III c na zakończenie I etapu edukacyjnego oraz podsumowanie innowacji wg koncepcji pedagogicznej Marii Montessori.
Dodała: Teresa Koniewska więcej ... | komentarze (7)
Obchody Dnia Patrona 15-05-2011
W środę 18 maja nasza szkoła obchodzić będzie 6. rocznicę nadania imienia Patrona Jana Pawła II. O godzinie 8:30 w auli odbędzie się uroczysta akademia, zaś o godz. 11:00 rozpocznie się sztafeta śladami Jana Pawła II. Sztafeta ruszy spod stadionu ulicą Górecką, koło SPAR-u, w stronę Banku Spółdzielczego, dalej ulicą Objazdową, Cieszyńską. Następnie uczestnicy sztafety
Dodała: Jolanta Raszyk więcej ... | komentarze (11)
XII MISTRZOSTWA SZKOŁY W PŁYWANIU 01-05-2011
XII Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu odbędą się 7 maja br.
w godz. 8:00 - 10:00 w obiektach Krytej Pływalni "Delfin"
w Skoczowie.
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (1)
Rejonowe Drużynowe Zawody Szachowe Dziewcząt 29-03-2011
Odbyły się 29 marca 2011r. w Łące koło Pszczyny.
Nasza Reprezentacja w składzie: MAGDA SZABLICKA 6a i ANNA DANEL 5c, wywalczyła w pięknym stylu pierwsze miejsce i tym samym prawo udziału w zawodach wojewódzkich w Częstochowie.
To największy sukces naszych szachistów od 25 lat!
Gratulujemy i życzymy udanych gier w kolejnym etapie.
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (3)
Powiatowe Drużynowe Zawody Pływackie 14-03-2011
14 marca 2011r. nasza Reprezentacja startowała w Powiatowych Drużynowych Zawodach Pływackich.
W pięknym stylu dziewczyny i chłopcy zdobyli
pierwsze miejsca

i zakwalifikowali się do rejonowych zawodów. To jedno
z ważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich lat.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (5)
Gminne Drużynowe Zawody Pływackie 28-02-2011
24 lutego 2011r. Reprezentacja "Trójki" startowała w Gminnych Drużynowych Zawodach Pływackich. Dziewczyny i chłopcy zajęli pierwsze miejsca i tym zakwalifikowali się do powiatowych zawodów . Brawo !!!
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (7)
BAL KARNAWAŁOWY 17-01-2011
Dyrektor szkoły wraz z Radą Rodziców serdecznie zaprasza na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się w sobotę, 5 lutego 2011r. w sali Miejskiego Domu Kultury. Początek zabawy o godz. 19.30. W programie wiele tradycyjnych atrakcji, wspaniała muzyka i wyśmienite jedzenie. Bilety w cenie 85 zł. od osoby do nabycia w sekretariacie szkoły w godz. od 7.00 do 15.00. Serdecznie zapraszamy!
Dodała: Dyrektor | komentarze (0)
"1% DLA MOJEJ SZKOŁY" 17-01-2011
Szanowni Rodzice, zgodnie z umową podaję treść wpisu wraz z indywidualnym nr: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie, 500000039941. Dane te wpisujemy w polu 126 (PIT-37, pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić). Na stronie Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła", którego jesteśmy członkiem, udostępniony jest darmowy program do wypełniania zeznań PIT- "PITY 2010". Ten program automatycznie obliczy 1% podatku i wpisze numer KRS Stowarzyszenia - 0000031762 (pole124). Adres Stowarzyszenia www.ps.org.pl
Bardzo proszę włączyć się do naszej akcji, a także powiadomić rodzinę i swoich znajomych! Z wyrazami szacunku Małgorzata Jasionowicz.
Dodała: Dyrektor | komentarze (0)
W Nowym Roku 31-12-2010
Szczęśliwych, niezapomnianych chwil, wytrwałości w postanowieniach, radości i uśmiechów każdego dnia, sukcesów w swoich poczynaniach, odważnych marzeń i ich skutecznych realizacji w 2011 roku!
Dodała: Toras więcej ... | komentarze (2)
Dzień wolny 29-10-2010
Informujemy, że 2 listopada 2010r. jest DNIEM WOLNYM
od zajęć dydaktycznych. W godzinach pracy świetlicy szkolnej tj. od 7:30 do 15:30 odbywać się będą zajęcia opiekuńczo–wychowawcze.
W tym dniu również będzie czynna stołówka szkolna – chętni uczniowie mogą zapisać się na obiad u p. mgr Haliny Uglorz.
Dodała: Dyrektor | komentarze (3)
Jubileusz 50-lecia szkoły 11-10-2010
W sobotę 16 października 2010 r. nasza "Trójka" obchodzić będzie wielką uroczystość - 50. rocznicę istnienia połączoną z oddaniem do użytku auli. Z tej okazji o godzinie 9:00 w Kościele Katolickim p.w. św. Ap. Piotra i Pawła odbędzie się msza św. a o godzinie 11:00 uroczysta akademia oraz
Dodała: Dyrektor więcej ... | komentarze (3)