Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 48
Wakacje już za: 119 dni.
Twoje IP: 54.92.197.82
 
 
 
Akcja "Pola Nadziei" w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2015/2016
POLA NADZIEI 2007/2008
W tym roku szkolnym kontynujemy w naszej szkole międzynarodową akcję "Pola nadziei", która przypomina o ludziach nieuleczalnie chorych i cierpiących w domach i hospicjach.
Opiekunami i organizatorami tej pożytecznej akcji w roku szkolnym 2007/2008 są nauczyciele:
- z-ca dyrektora mgr Maria Sobik
- mgr Katarzyna Chrobok
- mgr Katarzyna Czujak
- mgr Barbara Kraszewska
- mgr Joanna Olesz
- mgr Halina Uglorz
W realizacji tego przedsięwzięcia uczestniczyć będą wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.
Pierwszą akcją w tym roku szkolnym była dyskoteka zorganizowana przy udziale Samorządu Szkolnego i jej opiekuna mgr Iwony Czakon-Kobus.
Uczniowie klas 4-6 bawili się w poniedziałek 01.10.2007 roku w godzinach od 16:00 do 19:00.
Cały dochód z zabawy dyskotekowej zostanie przekazany na wsparcie budowy hospicjum w Bielsku-Białej, a wyniósł 516,86 zł.
Serdecznie dziękujemy: wszystkim rodzicom, którzy upiekli smaczne ciasta; uczniom, którzy z uśmiechem je sprzedawali; szóstoklasistom, którzy na bieżąco smażyli frytki, przygotowywali tosty i pop-corn...
...piątoklasistom, którzy sprzedawali napoje i zdrowe jabłka; panu Romanowi Chrobokowi, który bezinteresownie zadbał o muzyczną stronę imprezy...
...oraz paniom Katarzynie Chrobok, Darii Kur, Bożenie Dedio i Katarzynie Czujak za opiekę wychowawczą w czasie trwania zabawy oraz Wam kochani uczniowie, którzy przyszliście na pierwszą w tym roku dyskotekę, aby spędzić to poniedziałkowe popołudnie w szkole łącząc przyjemne z pożytecznym.
Od 13 listopada 2007 roku trwa w naszej szkole akcja pod hasłem "Słodki wtorek", która ma na celu zdobywanie kolejnych funduszy na budowę hospicjum w Bielsku-Białej.
Co tydzień pieczone są ciasta przez nasze Panie z kuchni (którym serdecznie dziękujemy, szczególnie pani Barbarze Kawik), a sponsorowane przez kolejne dwie klasy.
We wtorki pyszne ciasta sprzedawane są uczniom i nauczycielom, którzy w ten sposób wspierają szlachetną akcję "Pola nadziei", a tym samym osładzają sobie niełatwy uczniowski i nauczycielski żywot.
Wszystkim szóstoklasistom sprzedającym z uśmiechem ciasta i kupującym serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy w kolejny "słodki wtorek" na świeżutkie ciastko za symboliczną złotówkę.
Nasza szkoła włączyła się przed świętami Bożego Narodzenia w kwestę publiczną zorganizowaną przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne.
W kolejne cztery grudniowe wieczory uczennice z uśmiechem pomagały pakować przedświąteczne zakupy klientom sklepu "Savia" na Górnym Borze. Tym samym zbierały datki na powstające hospicjum. W ten sposób udało nam się zebrać 1.055,26 zł.
Dziękujemy uczennicom klas szóstych: Agacie Bilicer, Kasi Ciupek, Darii Gil, Natalii Król, Weronice Słowiok, Grażynie Zawadzie, Darii Gulej, Kamili Suchodolskiej, Karolinie Morawiec, piątoklasistce Agnieszce Dedio i pierwszoklasistce Wiktorii Dedio za wzorowe reprezentowanie szkoły i chętną pomoc.
Wdzięczność okazujemy również nauczycielom, którzy w tym czasie sprawowali opiekę nad dziewczynkami, tj.: Marii Sobik, Bożenie Dedio, Marcelinie Zowadzie, Joannie Olesz.
 
zdjęcia i opis
mgr Katarzyna Czujak
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.