Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 35
WAKACJE!
Twoje IP: 54.166.199.43
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Osiągnięcia sportowe
gry i zabawy ruchowe w roku szkolnym
2007/2008 2008/2009 2009/2010        
2009 / 2010
zawody poziom
klas
lokata zawodnicy
klasa
Gminny Turniej Gier i Zabaw
- Pogórze 06.05.2010

w klasyfikacji generalnej zajęliśmy 3 miejsce
drugich 3 Ewelina Knopek 2a,
Sabina Szturc 2b,
Magdalena Kobus 2b,
Aleksandra Ziętek 2b,
Natalia Kropka 2c,
Filip Piszczek 2a,
Filip Prusicki 2a,
Witold Waszut 2a,
Bartłomiej Kołacz 2a,
Łukasz Kubieniec 2b
trzecich 2 Julia Kałuża 3b,
Wiktoria Baranowska 3a,
Maria Rakus 3a,
Julia Cholewa 3c,
Wiktoria Dedio k3a,
Marcel Ochmyt 3b,
Kajetan Ciszek 3c,
Wojciech Wysłuch kl. 3b,
Remigiusz Fuja 3b,
Łukasz Płonka 3c
czwartych 4 Wiktoria Szewczyk 4a,
Klaudia Szwedo 4a,
Magdalena Knopek 4a,
Marzena Chrapek 4c,
Karolina Pagieła 4a,
Szymon Michalak 4a,
Hubert Matlak 4a,
Krzysztof Szworc 4b,
Przemysław Mastalerz 4a,
Kacper Zontek 4a
piątych 2 Dominika Chrapek 5a,
Julia Bojda 5a,
Natalia Kozłowska 5b,
Natalia Burawa 5a,
Angelika Kobiela 5b,
Wojciech Skupień 5a,
Konrad Janik 5b,
Rafał Zwierniak 5c,
Paweł Lisek 5a,
Remigiusz Holisz 5a
Dyscypliny
i nasze osiągnięcia
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.