Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 39
Wakacje już za: 242 dni.
Twoje IP: 54.166.203.76
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Wyniki konkursów
Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II sportowych
Gminny Konkurs Wiedzy o Skoczowie bezpieczeństwa ruchu drogowego
Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania ekologicznych
Gminny Konkurs Recytatorski Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP3
literackich matematycznych
Szkolne Dyktando o Nagrodę Dyrektora Szkoły interdyscyplinarnych
"Mistrz Poprawnej Polszczyzny" biblijnych
recytatorskich mitologicznych
recytatorskich tekstów gwarowych tanecznych
z języka angielskiego wokalnych
Konkurs Wiedzy o Teatrze "Teatralne ABC" "Świ@t mass mediów"
twórczości Zofii Kossak plastycznych
Konkursy i zawody sportowe 2015/2016
03 grudzień 2015
Mikołajkowy Konkurs Skoków Przez Skakankę
konkurs na poziomie
klas
lokata uczestnik
klasa
skoki przez skakankę
 
pierwszych 1
1
1
1
Kinga Cieślar 1b
Hanna Duda 1b
Mateusz Buda 1b
Patryk Szturc 1b
drugich 1
1
Alicja Klimosz 2a
Mateusz Bączek 2c
trzecich 1
1
Dominika Kożdoń 3c
Adrian Budkowski 3b
czwartych 1 Martyna Mendrek 4a
Maksymilian Zontek 4c
piątych 1
1
Julia Buda 5a
Ksawery Radecki 5b
szóstych 1
1
Weronika Hołomek 6a
Robert Szablicki 6a
30 październik 2015
I Szkolny Jesienny Bieg Na Orientację
konkurs na poziomie
klas
lokata klasa
bieg na orentację
 
trzecich 1
2
3
3b
3c
3a
czwartych 1
2
3
4b
4c
4a
piątych 1
2
3
5b
5a
5c
szóstych 1
2
3
6a
6b
6c
26 październik 2015
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
konkurs lokata uczestnik
klasa
tenis stołowy 1 Nikodem Ostenda 6a
2 Szymon Ogiegło 3b
3 Szymon Kaźmierczak 5a
4 Piotr Klimurczyk 4a
5 Maksymilian Zontek 4c
07-21 październik 2015
Czwórbój LA "Bądź wszechstronny"
konkurs na poziomie
klas
lokata uczestnik
klasa
skoki przez skakankę
 
pierwszych 1
2
3
Patryk Szturc 1
Wiktoria Chmiel 1
Antonina Rakus 1a
drugich 1 Szymon Król 2
trzecich 1 Szymon Ogiegło 3b
czwartych 1
2
3
Igor Greń 4a
Emilia Cienciała 4a
Piotr Klimurczyk 4a
piątych 1
2
Jakub Buława 5b
Roksana Gałązka 5c
szóstych 1
2
3
Klaudia Krawczyk 6c
Roksana Bijok 6c
Weronika Hołomek 6a
Osiągnięcia
w roku szkolnym
2011 / 2012
2012 / 2013
2013 / 2014
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.