Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 10
WAKACJE!
Twoje IP: 54.156.54.104
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Wyniki konkursów
Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II sportowych
Gminny Konkurs Wiedzy o Skoczowie bezpieczeństwa ruchu drogowego
Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania ekologicznych
Gminny Konkurs Recytatorski Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP3
literackich matematycznych
Szkolne Dyktando o Nagrodę Dyrektora Szkoły interdyscyplinarnych
"Mistrz Poprawnej Polszczyzny" biblijnych
recytatorskich mitologicznych
recytatorskich tekstów gwarowych tanecznych
z języka angielskiego wokalnych
Konkurs Wiedzy o Teatrze "Teatralne ABC" "Świ@t mass mediów"
twórczości Zofii Kossak plastycznych
Wyniki konkursów z języka angielskiego 2016/2017
8-9 czerwiec 2017
dyktando
kategoria lokata uczestnik
klasa
klasy 4 1
2
3
Magdalena Uszyńska 4b
Maksymilian Martynek 4a i Michał Mendrek 4b
Mateusz Myrmus 4a
klasy 5 1
2
3
Dominik Kołacz 5a
Dawid Witoszek 5b
Igor Greń 5a
klasy 6 1
2
3
Arkadiusz Liszka 6a
Julia Buda 6a
Kacper Kubaczka 6b
26 kwiecień 2017
konkurs "Let's sing in English"
kategoria lokata uczestnik
klasa
w katy. soliści klas 1-3 1
2
3
3
wyróżn.
 
Kinga Knapik 3b
Julia Kaczmarczyk 3a
Martyna Zagórny 2a
Fabian Kaczmarczyk 3a
Łucja Klimurczyk 3b, Kamila Michalak 3d,
Amelia Więzik 2c
w katy. duety klas 1-3 1
2
3
wyróżn.
 
Milena Skiba 2d i Maja Niedziółko 2d
Lena Janikowska 3d i Zuzanna Staniszewska 3d
Nadia Niewada2d i Kinga Mysior 2d
tercet z 2d w składzie: Kacper Bura, Eryk Stefaniak, Olaf Gesing
w katy. soliści klas 4-6 1 Magdalena Uszyńska 4b
w katy. duety klas 4-6 1
wyróżn.
 
Julia Buda 6a i Kamila Kurzok 6a
tercet z 5d w składzie: Zofia Naglik, Sonia Czyż, Weronika Gawlik
grudzień 2016 r.
konkurs na świąteczny słowniczek obrazkowy
kategoria lokata uczestnik
klasa
na poziomie klas drugich 1
2
3
Patrycja Spilok 2b
Milena Skiba 2d
Maria Bąk 2d
na poziomie klas trzecich 1
2
3
3
Aleksandra Chrapek 3a
Kinga Knapik 3b
Zuzanna Kazior 3b
Wiktoria Bojda 3b
grudzień 2016 r.
"My Christmas Stocking"
kategoria lokata uczestnik
klasa
dla klasy pierwszej 1
2
3
wyróżn.
wyróżn.
Jan Gorczyński
Dawid Hadyk
Tomasz Zarzycki
Weronika Szczotka
Filip Hutyra
listopad 2016
konkurs "Listening in English"
kategoria lokata uczestnik
klasa
na poziomie klas piątych 1
1
Sonia Czyż 5c
Maksymilian Oreł 5b
na poziomie klas szóstych 1
2
3
Paweł Szkucik 6c
Arkadiusz Liszka 6a
Julia Buda 6a
Osiągnięcia
w roku szkolnym
księgarnia
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.