Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 14
WAKACJE!
Twoje IP: 54.161.79.96
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Wyniki konkursów
Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II sportowych
Gminny Konkurs Wiedzy o Skoczowie bezpieczeństwa ruchu drogowego
Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania ekologicznych
Gminny Konkurs Recytatorski Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP3
literackich matematycznych
Szkolne Dyktando o Nagrodę Dyrektora Szkoły interdyscyplinarnych
"Mistrz Poprawnej Polszczyzny" biblijnych
recytatorskich mitologicznych
recytatorskich tekstów gwarowych tanecznych
z języka angielskiego wokalnych
Konkurs Wiedzy o Teatrze "Teatralne ABC" "Świ@t mass mediów"
twórczości Zofii Kossak plastycznych
Konkursy matematyczne 2010/2011
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangurek 2011"
konkurs lokata uczestnik
klasa
na poziomie klas 2
- z wynikiem bardzo dobrym
11 Wojciech Małkowski 2a
16 Jakub Foltyn 2c
17 Jakub Małkowski 2b
18 Paweł Król 2c
18 Sandra Midor 2c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2011"
konkurs lokata uczestnik
klasa
kategoria MALUCH (poziom klas 3)
- wyróżnienia
15 Witold Waszut 3a
16 Bartłomiej Kołacz 3a
22 Filip Prusicki 3a
42 Szymon Holisz 3b
kategoria MALUCH (poziom klas 4)
- wyróżnienia
12 Julia Jagosz 4c
21 Jacek Jagosz 4c
kategoria BENIAMIN (poziom klas 6)
- wyróżnienie
39 Mateusz Nawrat 6c
40 Marta Machej 6b
48 Iga Olenycz 6a
10 maj 2011
szkolny konkurs matematyczny "Kalendarz i czas"
konkurs punkty miejsce uczestnik
klasa
 
na poziomie klas 4
 
19
18,5
18,5
17
1
2
2
3
Wiktoria Dedio 4a
Kajetan Ciszek 4a
Mateusz Duda 4b
Daniel Tadaszak 4a
 
na poziomie klas 5
 
14
13
10
1
2
3
Anna Hatłas 5b
Tomasz Bączek 5b
Natalia Szarek 5b
 
na poziomie klas 6
 
18
16,5
16
1
2
3
Mateusz Szkucik 6c
Paweł Król 6b
Władek Lewandowski 6c
Osiągnięcia
w roku szkolnym
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.