Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 44
Wakacje już za: 247 dni.
Twoje IP: 54.224.197.251
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013 / 2014
Najlepsi uczniowie
imię i nazwisko średnia ocen klasa
Ewelina Knopek 6,0 6b
Martyna Machej 5,73 4a
Nikodem Ostenda 5,73 4a
Aleksandra Ziętek 5,7 6a
Luiza Kaczmarczyk 5,5 4c
Julia Kocyan 5,5 4c
Sandra Midor 5,5 5c
Martyna Leśniak 5,5 6a
Bartłomiej Kołacz 5,5 6b
Igor Gleindek 5,4 4c
Oliwia Kałuża 5,4 4c
Małgorzata Krzywoń 5,4 5b
Nikola Ratajek 5,4 6a
Katarzyna Syjud 5,4 6b
Joanna Gruba 5,4 6c
Krystyna Waszut 5,36 4a
Magdalena Chrapek 5,3 4c
Krzysztof Mendroch 5,3 5a
Borys Pasterny 5,3 5a
Witold Waszut 5,3 6b
Ignacy Knapik 5,27 4a
Natalia Białek 5,2 4c
Zofia Sztwiertnia 5,18 4a
Szymon Nowak 5,1 4c
Weronika Kuc 5,1 5a
Kinga Klimurczyk 5,1 5b
Cezary Kur 5,1 5c
Kacper Kazior 5,1 6c
Natalia Kropka 5,1 6c
Robert Walarus 5,1 6c
Aleksander Wasik 5,09 4a
Martyna Żwak 5,09 4a
Klaudia Krawczyk 5,0 4c
Aleksandra Pagieła 5,0 5b
Paweł Kurzeja 5,0 6a
Patryk Bączek 4,91 4a
Dżesika Siekierka 4,9 4c
Natalia Rusin 4,9 5c
Maciej Chwastek 4,9 6a
Szymon Holisz 4,9 6a
Kamila Procner 4,9 6a
Klaudia Białoń 4,9 6c
Weronika Maciejczyk 4,9 6c
Aleksandra Czyż 4,82 4a
Robert Szablicki 4,82 4a
Zuzanna Szostak 4,82 4a
Paweł Król 4,8 5c
Karolina Moskała 4,8 5c
Natalia Mojeścik 4,8 6c
Najlepszy absolwent: Ewelina Knopek
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.