Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 56
Wakacje już za: 246 dni.
Twoje IP: 54.81.178.153
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2009 / 2010
Najlepsi uczniowie - laureaci stypendiów naukowych
imię i nazwisko średnia ocen klasa
Laura Maciejewska 6,0 6a
Izabela Wysłuch 5,9 6a
Marta Kocman 5,8 4a
Maria Kołacz 5,7 4c
Iga Olenycz 5,67 5a
Remigiusz Holisz 5,56 5a
Anna Hatlas 5,5 4b
Monika Organiściak 5,5 4c
Natalia Szarek 5,5 4b
Władysław Lewandowski 5,44 5c
Magdalena Knopek 5,4 4a
Monika Konior 5,36 6b
Marta Machej 5,33 5b
Oliwia Kula 5,3 4a
Hubert Matlak 5,3 4a
Klaudia Mieszek 5,3 4a
Klaudia Szwedo 5,3 4a
Natalia Wlach 5,3 4b
Paweł Rusin 5,27 6a
Roksana Kluz 5,25 5a
Julia Bojda 5,22 5a
Dominika Chrapek 5,22 5a
Wojciech Gruba 5,2 6b
Magda Niepokojczycka 5,2 6a
Krzysztof Szewczyk 5,2 6b
Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymali:
Michał Zając 6a
Magda Szablicka 5a
Wojciech Skupień 5a
Kacper Ciszek 5a
Katarzyna Stanula 5a
Paweł Lisek 5a
Najlepszymi sportowcami zostali: Izabela Wysłuch z klasy 6a (po raz pierwszy osobną rywalizację prowadziły dziewczyny) i bezkonkurencyjny Michał Zając z klasy 6a.
Najlepszy absolwent: Laura Maciejewska 6a
Sportowiec szkoły: Micha Zając 6a, Izabela Wysłuch 6a
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.