Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 20
Wakacje już za: 190 dni.
Twoje IP: 54.147.40.153
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2007 / 2008
Najlepsi uczniowie
imię i nazwisko średnia ocen klasa
Izabela Wysłuch 5,9 4a
Filip Koniewski 5,7 6b
Laura Maciejewska 5,7 4a
Daria Gil 5,5 6b
Paweł Grzyb 5,5 6b
Kamila Szczepańska 5,4 6d
Przemysław Ząber 5,4 5b
Agnieszka Dedio 5,3 5a
Michał Gracyasz 5,3 5b
Wojciech Gruba 5,3 4b
Marcin Haczek 5,3 5b
Marcin Jezusek 5,3 6c
Monika Konior 5,3 4b
Daria Poloczek 5,3 5b
Paweł Rusin 5,3 4a
Kamila Fryda 5,2 5c
Łukasz Mastalerz 5,2 5a
Katarzyna Michalak 5,2 4a
Paweł Wlach 5,2 4b
Agata Bilicer 5,1 6c
Klaudia Cywka 5,1 5c
Klaudia Kaleta 5,1 5b
Kinga Macura 5,1 6c
Magdalena Maślisz 5,1 5c
Krystyna Papkala 5,1 5c
Daniel Sikora 5,1 4a
Klaudia Sikora 5,1 6d
Katarzyna Steller 5,1 6a
Krzysztof Szewczyk 5,1 4b
Gloria Waliczek 5,1 5c
Mateusz Bączek 5,0 6a
Weronika Bukowczan 5,0 6a
Jakub Chwastek 5,0 5a
Dawid Cieślar 5,0 4a
Remigiusz Gołuch 5,0 5b
Dominika Gredka 5,0 6a
Magdalena Haratyk 5,0 5c
Paulina Kościerzyńska 5,0 4b
Katarzyna Rakus 5,0 5a
Natalia Król 4,9 6c
Paweł Rachwalik 4,9 6a
Michał Duda 4,8 5b
Karina Glet 4,8 4b
Nikodem Piszczek 4,8 5c
Jakub Polok 4,8 5b
Magdalena Stokłosa 4,8 5a
Najlepszy absolwent: Filip Koniewski
Sportowiec szkoły: Szymon Maryniak
 
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.