Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 47
Wakacje już za: 243 dni.
Twoje IP: 54.158.238.108
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2006 / 2007
Najlepsi uczniowie
imię i nazwisko średnia ocen klasa
Polok Justyna 6,0 6c
Dedio Agnieszka 5,6 6c
Grzybek Bartosz 5,6 4a
Kasperczyk Sebastian 5,6 6b
Koniewski Filip 5,6 5b
Ząber Anna 5,6 6c
Grzyb Paweł 5,5 5b
Jezusek Marcin 5,5 5c
Chwastek Jakub 5,4 4a
Gil Daria 5,4 5c
Kucz Małgorzata 5,4 6a
Papkala Krystyna 5,4 4c
Stokłosa Magdalena 5,4 4a
Kaleta Klaudia 5,3 4b
Poloczek Daria 5,3 4
Rakus Katarzyna 5,3 4a
Cywka Klaudia 5,2 4c
Haczek Marcin 5,2 4b
Haczek Monika 5,2 6b
Krzywoń Magdalena 5,2 6b
Mastalarz Łukasz 5,2 4a
Pieknik Patrycjusz 5,2 5b
Raszka Małgorzata 5,2 6a
Ząber Przemysław 5,2 4b
Bilicer Agata 5,1 5c
Maślicz Magdalena 5,1 4c
Szczepańska Kamila 5,1 5d
Waliczek Gloria 5,1 4c
Gańczarczyk Wojciech 5,1 6c
Gołuch Remigiusz 5,0 4b
Gredka Dominika 5,0 5a
Fryda Kamila 5,0 4c
Haratyk Magdalena 5,0 4c
Krzywoń Katarzyna 5,0 6a
Sikora Klaudia 5,0 5d
Podgórska Sylwia 5,0 6b
Bukowczan Weronika 4,9 5a
Cieślar Magdalena 4,9 4b
Cyganek Monika 4,9 6b
Poloczek Jakub 4,9 4b
Steller Katarzyna 4,9 5a
Wawrowska Hanna 4,9 6a
Badura Kinga 4,8 6b
Baron Nikoleta 4,8 4b
Bączek Mateusz 4,8 5a
Duda Michał 4,8 4b
Gracyasz Michał 4,8 4b
Macura Kinga 4,8 5c
Najlepszy absolwent: Justyna Polok
Najlepszy sportowiec:
 
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.