Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 39
Wakacje już za: 242 dni.
Twoje IP: 54.166.203.76
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Książki - ebooki - audiobooki CD - audiobooki MP3
Jak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią?
przykadowe opinie o publikacji:
.."Aby urozmaicić naukę ortografii w swojej klasie korzystam z rad zawartych w tej publikacji, a przede wszystkim z propozycji ciekawych ćwiczeń, które mam nadzieję ułatwią skutecznie naukę polskiej ortografii moim uczniom. Publikacja ciekawa, godna polecenia nie tylko dla nauczycieli"..
.."To najlepsza książka dla rodziców jaką przeczytałam. Polecam ją osobom które mają szczególne problemy z ortografią. Musisz ją mieć, jeśli Twoje dziecko robi błędy. Najlepsze jest to że jest to książka praktyczna. Jest dużo przykładów, zabaw, krzyżówek, wykreślanek. Są arkusze pisowni wszystkich trudnych wyrazów, ale też i arkusze do wydruku. Naprawdę ta książka to zbiór wiedzy o ortografii"..
Szkolne Dyktando o Nagrodę Dyrektora Szkoły
w roku szkolnym
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014
2013/2014
27 maja odbyło się kolejne Dyktando o Nagrodę Dyrektora Szkoły. Wzięło w nim udział 27 uczniów - przedstawicieli poszczególnych klas czwartych, piątych i szóstych. Treść dyktanda dotyczyła planowanych wakacji, które Jakub miał zamiar spędzić z kolegami na obozie sportowym. Tekst nie był naszpikowany zbyt trudnymi pułapkami ortograficznymi, jednak żadnemu uczestnikowi nie udało się napisać go bezbłędnie. Najlepsza okazała się Joanna Gruba z klasy 6c, utytułowana Mistrzyni Ortografii na szczeblu gminnym: w dyktandzie "Diamentowej Ósemki" oraz dyktandzie o Janie Pawle II.
Wyróżnienia w szkolnym konkursie ortograficznym zdobyli: Nikola Kamyczek, Cezary Kur i Ignacy Knapik. Nad sprawnym jego przebiegiem czuwała pani dyrektor - mgr Małgorzata Jasionowicz, która podyktowała uczniom treść dyktanda. W zorganizowanie konkursu aktywnie włączyły się panie polonistki - mgr Izabela Steciuk i mgr Agnieszka Krysta, opracowując tekst i poprawiając prace uczniowskie.
Wszyscy laureaci dyktanda otrzymali z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy i nagrody.
opis: mgr Agnieszka Krysta
Konkursy
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.