Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 29
Wakacje już za: 121 dni.
Twoje IP: 54.92.197.82
 
 
 
Plan lekcji w roku szkolnym 2015/2016
1a | 1b | 1c | 2 | 3a | 3b | 3c | 3d | 3e | 4a | 4b | 4c | 5a | 5b | 5c | 6a | 6b | 6c | 7a | 7b |
Harmonogram zajęć świetlicy szkolnej 2017/2018
opiekun poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Halina Uglorz,
mgr Urszula Greń,
mgr Magdalena Greń,
mgr Iwona Czakon-Kobus,
mgr Natalia Gabryś,
mgr Daria Kur,
mgr Joanna Machej,
mgr Izabela Steciuk.
07:00 - 16:00 07:00 - 16:00 07:00 - 16:00 07:00 - 16:00 07:00 - 16:00
Czas pracy pedagoga szkolnego 2017/2018
pedagog poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Dorota Maciejewska 07:50 - 10:40
12:40 - 14:35
07:50 - 09:50
10:45 - 12:50
13:35 - 14:00
07:50 - 14:50 07:50 - 08:55
09:40 - 08:55
11:30 - 14:50
07:50 - 09:50
10:40 - 13:00
Czas pracy psychologa 2017/2018
psycholog poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Marta Zagórska 11:00 - 14:00 08:00 - 11:00 08:00 - 11:00
Czas pracy logopedy szkolnego 2017/2018
logopeda poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Kalina Stefaniak
 
 
mgr Daria Cimała
 
 
 
07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
 
07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
09:50 - 10:35
 
 
 
13:40 - 14:25
 
 
 
07:10 - 07:55
13:40 - 14:25
 
 
 
07:10 - 07:55
08:55 - 09:40
 
 
 
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
Czas pracy pielęgniarki szkolnej 2017/2018
pielęgniarka poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Bogusława Duda nieczynne nieczynne 11:30 - 14:30 07:00 - 14:30 nieczynne
Harmonogram dodatkowych zajęć z uczniami 2017/2018
dzień tygodnia
godzina
nauczyciel zajęcia sala
poniedziałek
07:00 mgr Monika Jaworska zajęcia dodatkowe 13
08:00 mgr Katarzyna Kozieł zajęcia dodatkowe 6
08:00 mgr Kamila Morcinek zajęcia dodatkowe 12
08:00 mgr Katarzyna Czujak zajęcia dodatkowe 25
09:50 mgr Joanna Kołodziejczyk zajęcia dodatkowe 41
11:50 mgr Katarzyna Zgoda zajęcia dodatkowe z mat. 1
12:30 mgr Halina Uglorz zajęcia dodatkowe świetlica
13:45 mgr inż. Bożena Dedio BRD aula
14:00 mgr Joanna Jaworska zajęcia czytelnicze biblioteka
14:30 mgr Piotr Piotrowski kółko szachowe/szkółka wędkarska 4
15:25 mgr Sławomir Chmiel zespół wokalny 11
16:00 mgr Daria Kur zespół taneczny aula
16:15 mgr Katarzyna Chrobok zajęcia dodatkowe dom katechetyczny
wtorek
07:15 mgr Katarzyna Czujak zajęcia dodatkowe 4/5
07:15 mgr inż. Bożena Dedio zajęcia dodatkowe 3
07:15 mgr Elżbieta Olenycz zajęcia dodatkowe 3
(ul. Bielska)
08:00 mgr Iwona Czakon-Kobus zajęcia dodatkowe 4
08:55 mgr Joanna Machej kółko z języka angielskiego 12
11:30 mgr Kalina Stefaniak zajęcia rozwijające 4
11:30 mgr Halina Uglorz zajęcia dodatkowe świetlica
11:50 mgr Beata Gaś zajęcia dodatkowe 41/1
11:50 mgr Renata Wróblewska zajęcia dodatkowe 32
13:45 mgr Agnieszka Krysta zajęcia dodatkowe 14
14:40 mgr Aleksandra Para koło PCK 10
14:30 mgr Łukasz Zgoda zajęcia sportowe aula
środa
11:30 mgr Halina Uglorz zajęcia dodatkowe świetlica
11:50 mgr Katarzyna Kozieł zajęcia dodatkowe 6
11:50 mgr Joanna Kołodziejczyk zajęcia dodatkowe 7
11:50 mgr Katarzyna Zgoda zajęcia dodatkowe z j. ang. 1
12:40 mgr Beata Gaś zajęcia dodatkowe 2
12:50 p. Izabela Machej zajęcia rozwijające 4
12:40 mgr Renata Wróblewska zajęcia rozwijające 7
13:45 mgr inż. Bożena Dedio zajęcia dodatkowe 13
13:45 mgr Agnieszka Krysta zajęcia dziennikarskie 14
14:00 mgr Joanna Jaworska zajęcia czytelnicze biblioteka
14:30 mgr Dorota Maciejewska zajęcia dodatkowe 32
14:30 p. Izabela Machej zajęcia dodatkowe świetlica
14:30 mgr Urszula Greń zajęcia dodatkowe świetlica
14:30 mgr Katarzyna Chrobok zajęcia dodatkowe 19
14:40 mgr Natalia Gabryś-Klus zajęcia rozwijające 15
14:40 mgr inż. Bożena Dedio kółko matematyczne 13
16:30 mgr Korneliusz Rakus zespołowe gry sportowe aula
czwartek
08:00 mgr Daria Cimała zajęcia dodatkowe 4
12:50 mgr Magdalena Nawrat zajęcia rozwijające 41
13:45 mgr Joanna Jaworska zajęcia dodatkowe (co 2 tydzień) 14
13:45 mgr Aleksandra Para zajęcia dodatkowe 10
14:30 mgr Izabela Steciuk zajęcia dodatkowe 9
14:30 mgr Korneliusz Rakus zespołowe gry sportowe aula
14:30 mgr Dorota Maciejewska zajęcia z uczniem zdolnym 35
piątek
08:00 mgr Natalia Gabryś - Klus zajęcia dodatkowe 15
08:55 mgr Elżbieta Olenycz zajęcia dodatkowe 5
09:50 mgr Daria Cimała zajęcia dodatkowe 31
11:50 mgr Sylwia Kwas zajęcia dodatkowe 3
11:50 mgr Joanna Machej zajęcia dodatkowe 3
12:50 mgr Magdalena Nawrat zajęcia dodatkowe 41
12:50 mgr Sławomir Chmiel zajęcia dodatkowe 8
13:30 mgr Urszula Greń zajęcia komputerowe świetlica
13:45 mgr Monika Jaworska zajęcia dodatkowe 4
(ul. Bielska)
13:45 mgr Izabela Steciuk zajęcia dodatkowe z j. pol. /teatralne 4
(ul. Bielska)
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.