Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 20
WAKACJE!
Twoje IP: 54.81.46.194
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Plan lekcji w roku szkolnym 2015/2016
1a | 1b | 1c | 1d | 1e | 2a | 2b | 2c | 2d | 3a | 3b | 3c | 4a | 4b | 4c | 5a | 5b | 5c | 6a | 6b | 6c |
Harmonogram zajęć świetlicy szkolnej 2016/2017
opiekun poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Halina Uglorz,
mgr Jolanta Kwaśny,
mgr Natalia Gabryś,
mgr Agnieszka Krysta,
mgr Daria Kur,
mgr Joanna Kołodziejczyk,
mgr Izabela Machej,
mgr Izabela Steciuk,
mgr Beata Gaś,
mgr Łukasz Zgoda
07:00 - 16:00 07:00 - 16:00 07:00 - 16:00 07:00 - 16:00 07:00 - 16:00
Czas pracy pedagoga szkolnego 2016/2017
pedagog poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Lidia Niepokojczycka
mgr Dorota Maciejewska
09:45 - 11:45
 
13:45 - 14:45
08:45 - 11:45
 
10:45 - 13:45
07:45 - 12:45
 
07:45 - 11:45
08:45 - 12:45
 
07:45 - 08:45
07:45 - 11:45
 
 
Czas pracy psychologa 2016/2017
psycholog poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Barbara Sitarz
mgr Marta Zagórska
08:00 - 11:30 08:00 - 11:30
Czas pracy logopedy szkolnego 2016/2017
logopeda poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
mgr Kalina
Stefaniak
mgr Daria Cimała
08:15 - 09:40
 
13:45 - 14:45
 
 
11:45 - 12:30
08:00 - 08:45
11:45 - 12:30
 
08:00 - 08:45
 
 
08:00 - 08:45
 
08:45 - 09:40
Czas pracy pielęgniarki szkolnej 2016/2017
pielęgniarka poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Bogusława Duda nieczynne 12:00 - 14:00 07:00 - 14:35 nieczynne nieczynne
Harmonogram dodatkowych zajęć z uczniami 2016/2017
dzień tygodnia
godzina
nauczyciel zajęcia sala
poniedziałek
08:55 mgr Daria Cimała zajęcia wyrównawcze 1
12:45 mgr Katarzyna Kozieł zajęcia wyrównawcze 6
13:30 mgr Renata Wróblewska zajęcia komputerowe 7
14:00 mgr Joanna Jaworska zajęcia czytelnicze biblioteka
14:30 mgr Piotr Piotrowski szkółka wędkarska (I wtorek miesiąca)
14:30 mgr Izabela Steciuk kółko teatralne 9
15:15 mgr Sławomir Chmiel zespół wokalny 11
wtorek
07:00 mgr Kaklina Stefaniak zajęcia opiek.-wychow. świetlica
08:00 mgr Katarzyna Kozieł zajęcia wyrównawcze 6
08:00 mgr Teresa Koniewska Koło Montessori 1
08:00 Beata Gaś zajęcia wyrównawcze 2
08:00 mgr Renata Wróblewska "Ambitni trzecioklasiści" 32
08:55 mgr Iwona Czakon-Kobus zajęcia wyrównawcze 16
10:30 mgr Jolanta Kwaśny zajęcia opiek.-wychow. świetlica
11:45 mgr Sylwia Kwas zajęcia wyrównawcze 16
11:45 mgr Daria Cimała zajęcia rozwijające 1
11:45 mgr Kalina Stefaniak zajęcia rozwijające 32
13:40 mgr Natalia Gabryś kółko historyczne ( co 2 tygodnie) 15
13:30 mgr Dorota Maciejewska zajęcia wyrównawcze 14
14:30 mgr Aleksandra Para zajęcia wyrównawcze 10
14:30 mgr Piotr Piotrowski kółko szachowe (I wtorek miesiąca)
14:30 mgr Izabela Steciuk zajęcia wyrównawcze 15
14:30 mgr Łukasz Zgoda mini piłka siatkowa (II i IV wtorek miesiąca) 4
16:00 mgr Daria Kur zajęcia taneczne aula
16:45 mgr Daria Kur zajęcia taneczne aula
środa
08:00 p. Izabela Machej zajęcia opiek.-wychow. świetlica
08:00 mgr inż. Bożena Dedio kółko matematyczne 13
08:00 mgr Beata Gaś zajęcia wyrównawcze 2
08:00 mgr Lucyna Michenko zajęcia wyrównawcze 14
08:55 mgr Piotr Piotrowski gimnastyka korekcyjna sg1
11:30 mgr Natalia Gabryś zajęcia opiek.-wychow. świetlica
11:45 mgr Joanna Kołodziejczyk gimnastyka korekcyjna sg2
13:40 mgr Agnieszka Krysta zajęcia dziennikarskie 11
14:00 mgr Joanna Jaworska zajęcia czytelnicze biblioteka
14:30 mgr Natalia Gabryś kółko historyczne (co 2 tygodnie) 15
14:30 mgr Aleksandra Para PCK 11
14:30 mgr Kornel Rakus zajęcia lekkoatletyczne
15:30 mgr Katarzyna Chrobok schola dom katechet.
czwartek
08:00 p. Izabela Machej zajęcia rozwijające 4
08:55 mgr Joanna Machej kółko z języka angielskiego 2
08:55 mgr Halina Uglorz zajęcia rozwijające 4/5
09:50 mgr Joanna Kołodziejczyk zajęcia wyrównawcze 19
10:45 mgr Sławomir Chmiel zajęcia komputerowe 8
13:40 mgr Agnieszka Krysta zajęcia wyrównawcze 14
13:40 mgr Sylwia Kwas zajęcia plastyczne 16
13:40 mgr Bożena Dedio koło BRD aula
13:40 mgr Izabela Steciuk zajęcia wyrównawcze 9
14:30 mgr Katarzyna Czujak zajęcia biblijne 25
14:30 mgr Lucyna Michenko zajęcia wyrównawcze 13
14:30 mgr Korneliusz Rakus gry i zabawy sportowe
piątek
07:00 mgr Łukasz Zgoda gimnastyka korekcyjna sg1
08:00 mgr Dorota Maciejewska zajęcia z uczniami dyslektycznymi 15
08:55 mgr Joanna Machej kółko językowe 6
14:00 mgr Halina Uglorz zajęcia opiek.-wychow. świetlica
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.