Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 52
Wakacje już za: 246 dni.
Twoje IP: 54.81.178.153
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Samorząd Uczniowski
Społeczność uczniowska ma w naszej szkole przedstawicieli wybranych do Rady Samorządu Szkolnego. Praca samorządu polega przede wszystkim na organizowaniu i nadzorowaniu wielu imprez na terenie szkoły. Ponadto prowadzimy akcję pod hasłem "klasa roku", w której rywalizując ze sobą staramy się zachować czystość wokół nas oraz upiększać naszą Trójeczkę.
mgr Iwona Czakon-Kobus
Rada Samorządu
2016 / 2017
Przewodniczący:
Julia Buda 6a
Z-ca przewodniczącego:
Kamila Kurzok 6a
Sekretarz:
Albert Przywara 6b
Opiekunowie:
mgr Elżbieta Olenycz
mgr Łukasz Zgoda
Samorząd Uczniowski w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
działalność w roku szkolnym 2015 / 2016
Samorządy klasowe
4a - Igor Greń, Oliwia Hatlas, Dominik Kołacz
4b - Amelia Kawulok, Dominika Adamek, Kornelia Mojeścik
4c - Maksymilian Zontek, Zofia Naglik, Weronika Gawlik
5a - Konrad Kozieł, Kamila Kurzok, Kamila Najda, Szymon Kaźmierczak
5b - Natalia Przybyła, Jakub Ciężkowski, Kacper Kubaczka
5c - Kewin Gawlas, Roksana Gałązka, Aleksandra Białoń
6a - Aleksander Wasik, Martyna Machej, Ignacy Knapik
6b - Nikola Małyjurek, Kacper Lange, Aleksandra Kleczyńska
6c - Szymon Mendroch, Julia Kocyan, Natalia Białek
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.