Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018 Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 27
Wakacje już za: 191 dni.
Twoje IP: 23.22.136.56
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Samorząd Uczniowski
Społeczność uczniowska ma w naszej szkole przedstawicieli wybranych do Rady Samorządu Szkolnego. Praca samorządu polega przede wszystkim na organizowaniu i nadzorowaniu wielu imprez na terenie szkoły. Ponadto prowadzimy akcję pod hasłem "klasa roku", w której rywalizując ze sobą staramy się zachować czystość wokół nas oraz upiększać naszą Trójeczkę.
mgr Iwona Czakon-Kobus
Rada Samorządu
2017 / 2018
Przewodniczący:
Julia Buda 7a
Z-ca przewodniczącego:
Kamila Kurzok 7a
Sekretarz:
Szymon Ogiegło 5a
Mateusz Myrmus 7a
Opiekunowie:
mgr Elżbieta Olenycz
mgr Łukasz Zgoda
Samorząd Uczniowski w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
działalność w roku szkolnym 2017 / 2018
Samorządy klasowe
4a - Łucja Klimurczyk, Kornelia Rugała, Cezary Machej
4b - Maja Król, Dorota Michalik, Igor Myrmus, Jan Steciuk
4c - Filip Gerlich, Fabian Kaczmarczyk, Julia Kaczmarczyk
5a - Dawid Gałuszka, Mateusz Myrmus, Szymon Ogiegło
5b - Anna Niemczyk, Magdalena Uszyńska, Beniamin Bronowicki
5c - Nataniel Moskała, Gabriela Kłobuch, Bartosz Jehorynko
6a - Natalia Mysior, Szymon Łagan, Martyna Mendrek, Jan Malik
6b - Amelia Kawulok, Dawid Witoszek, Dominika Adamek
6c - Zofia Naglik, Anna Tyła, Kamil Zwardoń
7a - Kamila Kurzok, Julia Buda, Klaudia Chraścina, Kamila Najda
7b - Kevin Gawlas, Natalia Franek, Natalia Przybyła, Jakub Kamyczek, Kacper Kubaczka
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.