Nasza szkoła
Aktualności Historia szkoły Kalendarium Nasz patron Pracownicy szkoły Samorząd Uczniowski Baza dydaktyczna Dokumenty szkoły Galeria zdjęć
Dla rodziców
Nabór 2017/2018  ważne Do pobrania Rada Rodziców Plany zajęć, godziny pracy Dziennik elektroniczny Podręczniki Zebrania i konsultacje Stołówka szkolna
Kontakt
Mapka okolicy Ważne numery Napisz do nas
Poza lekcjami
Biblioteka i czytelnia Świetlica szkolna Konkursy Koła zainteresowań Gimnastyka korekcyjna Zajęcia integracyjne PCK TPD
Sukcesy
Najlepsi uczniowie Wyniki konkursów Prace literackie Osiągnięcia sportowe Prezentacje multimedialne
Statystyka
Osób on-line: 15
WAKACJE!
Twoje IP: 54.161.79.96
Strona zgodna z:
PHP.net
Valid XHTML 1.1!
Valid CSS!
przeglądarka internetowa
przeglądarka internetowa
 
księgarnia
+ BONUS: dostęp do kilku tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci online i do wydruku!
 
 
 
Kalendarium w roku szkolnym:
2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017
2016 / 2017
Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu
22 kwietnia 2017 r. odbyły się XVIII Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu w obiektach Krytej Pływalni "Delfin" w Skoczowie. Po oficjalnym otwarciu imprezy przez panią dyrektor Małgorzatę Jasionowicz uczeń klasy 5a, Igor Greń, przeprowadził dla wszystkich uczestników krótką rozgrzewkę.
Następnie uczniowie startowali w biegach z przeszkodami w małej niecce oraz w konkurencjach pływackich na dystansach 25m, 50m, 100m oraz w sztafecie 4 x 50m stylami: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.
Pierwsze miejsca zdobyli: Weronika Szczotka z kl. 1a, Miłosz Kurzok z kl. 1a, Aleksander Kukla z kl. 1a, Hanna Duda z kl. 2b, Mikołaj Szostak z kl. 2b, Wiktoria Janik z kl. 2c, Mikołaj Radecki z kl. 2e, Dawid Grynia z kl. 2e, Małgorzata Gorgosz z kl. 3b, Paulina Gabzdyl z kl. 3d, Patryk Kurzok z kl. 3a, Kinga Knapik z kl. 3b, Natalia Fujak z kl. 3c, Daria Baranowska z kl. 3d, Mateusz Gembala z kl. 3d, Dominika Kożdoń z kl. 4a, Nadia Czyż z kl. 4a, Szymon Ogiegło z kl. 4a, Łukasz Gorgosz z kl. 4a, Filip Forszt z kl. 4a, Gabriela Kłobuch z kl. 4c, Adrian Budkowski z kl. 4c, Dominik Gembala z kl. 4c, Paulina Szczotka z kl. 5a, Martyna Pniok z kl. 5a, Natalia Mysior z kl. 5a, Igor Greń z kl. 5a, Kacper Juroszek z kl. 5a, Piotr Klimurczyk z kl. 5a, Zofia Naglik z kl. 5c, Sonia Czyż z kl. 5c, Kamil Zwardoń z kl. 5c, Julia Buda z kl. 6a, Emilia Stanula z kl. 6a, Arkadiusz Liszka z kl. 6a, Bartosz Podlasiewicz z kl. 6a, Konrad Kozieł z kl. 6a, Kacper Lupa z kl.6a, Albert Przywara z kl. 6c.
W skład komisji sędziowskiej weszli nauczyciele wychowania fizycznego, rodzice oraz absolwenci szkoły. Organizatorami mistrzostw byli nauczycie: pani Iwona Czakon-Kobus, pan Piotr Piotrowski, pan Korneliusz Rakus i pan Łukasz Zgoda.
Po zakończonych zawodach uczniowie wszystkich klas zgromadzili się w auli szkolnej, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i wykonano pamiątkowe zdjęcia zwycięzcom.
opis
mgr Agnieszka Krysta
Kalendarium 2016 / 2017
wydarzenia więcej ... termin
Rozpoczęcie roku szkolnego opis + zdjęcia 1 września 2016 r.
Jesienny Rajd Górski
Pasowanie na ucznia klas pierwszych
i Święto Edukacji Narodowej
opis 14 października 2016 r.
Narodowe Święto Niepodległości opis + zdjęcia 10 listopada 2016 r.
Szkolna Wigilijka opis 22 grudnia 2016 r.
Bal karnawałowy klas 1-3 opis 8 lutego 2017 r.
Dni Otwarte Szkoły opis 28 lutego 2017 r.
Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu opis 22 kwietnia 2017 r.
Rocznica Konstytucji 3 Maja opis 28 kwietnia 2017 r.
Dzień Patrona, Sztafeta Śladami Jana Pawła II opis 17 maja 2017 r.
XIV Szkolna Olimpiada Sportowa opis 1 czerwca 2017 r.
Pożegnanie klas szóstych
Zakończenie roku szkolnego
Toras © 2006-2017. Created by TORAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.