Wakacje już za: 270 dni.
Twoje IP: 23.20.166.68

Jesteś świadomy - jesteś bezpieczny! 20-09-2017
„Jesteś świadomy – jesteś bezpieczny” – pod takim hasłem Straż Miejska zachęcała do udziału w I Skoczowskim Dniu Profilaktyki i skorzystania z wiedzy oraz doświadczenia zaproszonych gości. Zaproszenie przyjęli m.in. nasi uczniowie i nauczyciele, którzy 20 września w sali widowiskowej „Pod Pegazem” uczestniczyli w spotkaniu z Anną Marią Wesołowską. Łódzka sędzia, autorka cyklu felietonów skierowanych do młodzieży na temat prawa, udzieliła kilku praktycznych porad oraz pokazała niebezpieczne, niezgodne z prawem zachowania, które mają ogromne konsekwencje, często nieuświadomione. Prelegentka zachęciła młodych ludzi do podjęcia już teraz odpowiednich kroków, by zadbać o szczęśliwe życie dorosłe, wskazując wielkie pokłady dobra, które noszą w sobie i którymi trzeba dzielić się z innymi, zwłaszcza gdy dzieje się im krzywda.
Zwycięstwo!!! 20-09-2017
19 września br. nasi uczniowie brali udział w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsca kwalifikując się do zawodów powiatowych. Szczegóły w zakładce OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE już wkrótce. Gratulujemy!!!
Dodała: Piotr Piotrowski | komentarze (0)
Witaj, szkoło! 06-09-2017
4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klasy 6a pod opieką wychowawczyni, pani Agnieszki Krysty, przygotowali program artystyczny, który uświadomił nam, że definitywnie minął czas wakacyjnych przygód, nadeszła jesień, a wraz z nią pora na naukę.
Podczas akademii szczególnie serdecznie przywitaliśmy
ZAKAZ WSTĘPU NA BOISKO SZKOLNE 25-08-2017
Ze względu na uszkodzenia ogrodzenia zagrażające bezpieczeństwu, boisko szkolne zostaje wyłączone z użytkowania. Zakaz wstępu obowiązuje do odwołania.
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 24-08-2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szk. 2017/2018 dla klas 1-7 odbędzie się dnia 4 września o godz. 9:00 w auli szkolnej.
Dodała: Wicedyrektor szkoły | komentarze (0)
Ogłoszenie MZO 07-07-2017
W związku z nierozstrzygnięciem konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 1 w Skoczowie oraz na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego w Harbutowicach, Gmina Skoczów poszukuje kandydata na ww. stanowisko.
Kandydat na stanowisko dyrektora spełniać powinien warunki zgodne z § 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna
Dodała: Wicedyrektor szkoły więcej ... | komentarze (0)
Najlepsze są wakacje! 27-06-2017
„Każdy z was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje…” – tymi słowami 23 czerwca w auli naszej szkoły rozpoczęła się akademia uroczyście kończąca rok szkolny 2016/2017. Program przygotowała klasa 5c z wychowawcą – panem Sławomirem Chmielem. Uczniowie w zabawny sposób opowiedzieli historię przygotowywania przedstawienia na zakończenie roku szkolnego, obdarowując nas ogromnym „bukietem” różnorodnych przeróbek
Nasi stypendyści 27-06-2017
W ostatnim tygodniu roku szkolnego zostały przyznane stypendia dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, zachowaniu oraz osiągnęli znaczące sukcesy sportowe. A są to: Mateusz Myrmus z kl. 4a (średnia 5,75 i sukcesy szachowe), Natalia Przybyła z kl. 6b (średnia 5,69), Nikola Soroczyńska z kl. 4a (średnia 5,64), Julia Buda z kl. 6a (średnia 5,54), Anna Niemczyk z kl. 4b (średnia 5,42), Klaudia Gruszczyk z kl. 4b (średnia 5,33), Jan Niemczyk z kl. 5a (średnia 5,31), Arkadiusz Liszka z kl. 6a (średnia 5,31), Magdalena Uszyńska z kl. 4b (średnia 5,25), Kamil Zwardoń z kl. 5c (średnia 5,23), Gabriela Kłobuch z kl. 4c (średnia 5,2), Julia Heczko z kl. 4b (średnia 5,17), Zofia Naglik z kl. 5c (średnia 5,15), Mikołaj Grzybek z kl. 4a (średnia 5,0 i sukcesy szachowe), Mateusz Gabzdyl z kl. 6c (sukcesy szachowe).
Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy! biggrin
XIV Szkolna Olimpiada Sportowa 02-06-2017
1 czerwca na Stadionie KS "Beskid" im. R. Kukucza odbyła się XIV Szkolna Olimpiada Sportowa, zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego: pana Piotra Piotrowskiego, pana Łukasza Zgodę, pana Korneliusza Rakusa i panią Iwonę Czakon-Kobus. Po barwnym pochodzie wokół płyty boiska najlepsi sportowcy szkoły
Biegaliśmy dla Jana Pawła II i Skoczowa 22-05-2017
Z okazji 22. rocznicy pobytu Jana Pawła II w Skoczowie oraz 750-lecia miasta w naszej "Trójce" zorganizowano sztafetę biegową, w której wzięli udział uczniowie z klas 1- 6 oraz nauczyciele. Startowało w sumie 232 uczniów i 5 nauczycieli. Trasę 22 kilometrów dla Jana Pawła II i 750 metrów dla Skoczowa pokonano w czasie 2 godzin 15 minut 22 sekund i 53 setnych sekundy. Atmosfera wśród biegaczy oraz na trybunach była wspaniała!